Lubimy wyzwania Meble dla wymagających
Aktualnie jesteś tutaj:    Strona główna O firmie

Realizujemy nawet najbardziej
wymagające projekty

 

Firma Redbox istnieje od 2008 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu i realizacji mebli kuchennych na wymiar, zgodnie z życzeniami i potrzebami klienta oferując fachowe doradztwo. Wykonujemy również nietypowe zabudowy.

Gwarantujemy jakość i trwałość wykonywanych produktów. Do montażu mebli u klienta używamy profesjonalny sprzęt dzięki któremu meble montujemy precyzyjnie,sprawnie oraz czysto a klient jest zawsze zadowolony.

W ofercie firmy znajdują się kuchnie zarówno klasyczne, o tradycyjnym wzornictwie, jak i nowoczesne.Wszystkie nasze meble cechuje najwyższa jakość wykonania,funkcojnalność i ergonomia, harmonijne połączenie piękna i walorów użytkowych. Zapewniamy naszym klientom fachowe doradztwo, pomiary, projekt kuchni, transport oraz montaż.

 
 

Zawsze stawiamy na
najwyższą jakość

 

Stosujemy niezawodne rozwiązania marki Blum i Peka, które wprowadzają ład i porządek w szafkach, są przyjazne w użyciu i wytwarzane według najwyższych jakościowych standardów. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom dbamy, aby nasza oferta była różnorodna i wszechstronna oraz uwzględniała najnowsze trendy w dziedzinie meblarstwa.

Tworzymy projekty unikatowe, indywidualnie dopasowane do potrzeb i możliwości każdego klienta.

Własna produkcja oraz nowoczesny park maszynowy umożliwia realizację wszystkich, nawet najbardziej nietypowych, zamówień.

 

Jak wygląda droga do spełnienia marzeń?

 
01
Spotkanie
i konsultacja

Szczegółowo omówimy Twoje potrzeby, styl życia oraz projekt, który będziemy realizować. Uzgodnimy rozplanowanie elementów oraz porozmawiamy o materiałach i wykończeniach.

02
Projekt
i wycena

Przedstawiym najbardziej optymalne wykorzystanie powierzchni w stosunkowo najniższej cenie. Oczywiście jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i wskazówki.

03
Potwierdzenie
Właśnie zaczynamy spełniać Twoje marzenia!

Już tylko parę chwil dzieli Cie od momentu kiedy będziesz mógł cieszyć sie z nowych mebli, których pozazdroszczą Ci znajomi i rodzina!

04
Montaż
i satysfakcja

Stało się! Jeszcze tylko ostatnie szlify, drobna regulacja i możesz w pełni cieszyć się z nowych mebli... Twoje marzenia się spełniły. Gratulujemy!

 
Wszystkie realizacje wykonujemy na najwyższej jakości materiałach oraz akcesoriach, dając GWARANCJE zadowolenia na długie lata.
 
Bezpłatna wycena

Bezpłatna wycena

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu przez firmę Redbox

Gwarancja najwyższej jakośći i wytrzymałości

Masz pytania Darmowa konsultacja
Telefon kontaktowy +48 696 025 682
Adres email biuro@redbox.net.pl
2018 RedBox - meble na wymiar. All right reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone
Polityka Cookies Polityka Prywatności