Lubimy wyzwania Meble dla wymagających

Meble do
sypialni

 

Meble młodzieżowe powinny być przede wszystkim meblami użytecznymi i bezpiecznymi. Takie też zresztą są i meble, jakie projektujemy i wykonujemy. Pokój dziecięcy czy pokój młodzieżowy, który zostanie zaopatrzony w Nasze meble będzie natychmiastowo prezentować się ciekawiej.

Dobór mebli do pokoju naszego dziecka jest jednym z ważniejszych wyborów w naszym domu. Wybór ten musimy bardzo dokładnie i rzetelnie przemyśleć.

Naszym głównym celem jest tworzenie mebli estetycznych i funkcjonalnych. Meble projektowane indywidualnie, bezpośrednio na potrzeby Twojego dziecka są najlepszymi meblami jakie można kupić, są to meble idealne, przy których nasze pociechy będą mile spędzać czas.

 

Jak wygląda droga do spełnienia marzeń?

01
Spotkanie
i konsultacja

Szczegółowo omówimy Twoje potrzeby, styl życia oraz projekt, który będziemy realizować. Uzgodnimy rozplanowanie elementów oraz porozmawiamy o materiałach i wykończeniach.

02
Projekt
i wycena

Przedstawiym najbardziej optymalne wykorzystanie powierzchni w stosunkowo najniższej cenie. Oczywiście jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i wskazówki.

03
Potwierdzenie
Właśnie zaczynamy spełniać Twoje marzenia!

Już tylko parę chwil dzieli Cie od momentu kiedy będziesz mógł cieszyć sie z nowych mebli, których pozazdroszczą Ci znajomi i rodzina!

04
Montaż
i satysfakcja

Stało się! Jeszcze tylko ostatnie szlify, drobna regulacja i możesz w pełni cieszyć się z nowych mebli... Twoje marzenia się spełniły. Gratulujemy!

Wszystkie realizacje wykonujemy na najwyższej jakości materiałach oraz akcesoriach, dając GWARANCJE zadowolenia na długie lata.
Bezpłatna wycena

Bezpłatna wycena

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu przez firmę Redbox

Gwarancja najwyższej jakośći i wytrzymałości

Masz pytania Darmowa konsultacja
Telefon kontaktowy +48 696 025 682
Adres email biuro@redbox.net.pl
2018 RedBox - meble na wymiar. All right reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone
Polityka Cookies Polityka Prywatności